Hakkımızda

1995 yılından beri sektörde rozet , yaka rozetiplaket ,  şilt, madalyon, madalya, anahtarlık, kupa, kol düğmesi, sıcak mine ,soğuk mine , mineli , bröve gibi özel ürünler ile faaliyetimizi sürdürmekteyiz. Amacımız müşterilerimize kaliteli hizmeti hem uygun hem de doğru bir şekilde sunmak.

Mine Rozet

Vizyonumuz

Mine Rozet  başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen rozet firmaları  arasında yer almakta ve bu  sektörde lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Müşterilerine  yaptığı ürünlerin teslimine ve tesliminden sonrasına kadar verdiği kalite ve sorumluluğunun  bilincinde olan Mine Rozet , her zaman öncü ve  topluma örnek olmaya çalışan bir firmadır

Müşterisi için iyi ve doğru olana yönelik çalışan firmamız samimiyeti ve tutarlılığıyla   etkin , verimli  , güvenilir , dürüst bir firma olduğunu yeni değerler yeni ürünler üreterek  göstermektedir.

Misyonumuz

Müşterilerimizin memnunuyeti için, yenilikleri takip ederek, kaliteyi, ekip çalışmasını, profesyonel yönetim anlayışını ,teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı ile sektörde örnek bir kuruluş olmayı MİSYON edindik.

Amacımız ; 
Yaratıcılık ve Sürekli Gelişimdir.

Mine Rozet  bir Damla Rozet kuruluşudur.